O Firmie

„Totalna Gładź” Firma Usługowo-Budowlana istnieje na rynku od 1998 roku.

Od początku staraliśmy się wykonywać zlecenia tak, aby stworzyć jak najlepszą renomę firmy.Gwarantujemy najwyższą jakość prac, począwszy od wyboru systemu i materiału aż po końcowe wykonanie.Dysponujemy dobrej klasy sprzętem, zapleczem i transportem, jak również wypracowanymi przez lata formami współpracy z dostawcami.

Dzięki zdobytym doświadczeniom możemy sprostać wysokim wymogom technologicznym i estetycznym, stawianym przez inwestorów.Gwarantujemy dobrą organizacje pracy na wysokim poziomie i w krótkim terminie, dlatego też postanowiliśmy założyć odrębną firmę ŁADNY DOM S.C..

Żeby pokazać Państwu naszą wieloletnią praktykę w budownictwie i wykańczaniu różnego rodzaju inwestycji postanowiliśmy stworzyć Ładne Osiedle domków z zabudowie bliźniaczej.

Domy zostały tak zaprojektowane, aby pod każdym względem były funkcjonalne, estetyczne, przytulne z przyjemną architekturą.

PRZEDE WSZYSTKIM TANIE W UTRZYMANIU!

Każdy dom posiada również możliwość instalacji kominka, który wniesie przyjemne ciepło do Państwa domu i zredukuje koszty ogrzewania.

Komunikat Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ